Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Předonín, Paralelní závod o tekuté odměny

 • Místo konání závodů: Předonín
 • Datum konání: v sobotu 14. července 2007 ve 12.00
 • Typ terčů: sklopné
50,435314,3348

Výsledky družstva Muži

 • disciplína: útok na 3B

  Velmi těsně nepostoupili muži do semifinále.

  Doplněno 28. února 2008: Jak přiložené video dokazuje, byl postup domácích ze čtvrtfinále neoprávněný. Kromě toho, že proudař SDH Předonín \„překročil\“ proudnicí a rukou čáru, měli Křešíčtí kluci dřív sestřelený terč. Na závodě to ale nebylo možné ze samotné kamery poznat, protože sestřiky byly velmi těsné a chyba rozhodčího se poznala až na počítači, když se video přiblížilo a pozastavilo. Pro příště by to chtělo dbát na spravedlnost. Odkaz na původní video: http://youtube.com/watch?…. Tímto děkujeme autorovi videa, že ho uveřejnil.

  Výsledky družstva Ženy

  • celkové umístění: 1. místo ze 4 družstev
  • disciplína: útok na 2B

   Za porážku všech družstev byla našim ženám velká láhev šampaňského.

   Mohlo by Vás také zajímat:

   Zpět na začátek stránky ↑