Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Dušníky, V. ročník Memorialu Stanislava Bubeníčka

Bříza - Krušnohorská liga26. 7. 2008 v 10.00
~
Štrbice, Noční soutěž12. 7. 2008 ve 22.00
 • Místo konání závodů: Dušníky
 • Datum konání: v sobotu 19. července 2008 v 10.00 až 15.00
 • Typ terčů: nástřikové
50,422914,1829

Výsledky družstva Muži

 • celkové umístění: 1. místo z 9 družstev
 • disciplína: útok na 3B
  • umístění v disciplíně: 1. místo
  • čas: 28,55,00 sekund

Po prvních pokusech jsme byli druzí. Při pokusu Hrobeckých se rozbil přetlakový ventil, takže se první kolo stornovalo a počítal se pouze druhý pokus bez ventilu, kde jsme zopakovali vynikající 1. pokus. Nutno dodat, že rozdělovač nám běžel Petr Šašek a pravý proud Pavel Novák, oba z Hrobců.

Družstvo běželo ve složení: Šašek Petr (SDH Hrobce) (rozdělovač), Novák Pavel (SDH Hrobce) (pravý proud), Mančal Michal (nalejvač), Musiňski Lukáš (béčkař), Ottová Tereza (košařka), Pála Milan (levý proudař) a Šmidt Václav (strojník).

Videa k tomuto výsledku

Otevřít toto video na Youtube.com.

Výsledky družstva Ženy

 • disciplína: útok na 2B
  • umístění v disciplíně: 5. místo
  • čas: 42,22,00 sekund

Děvčata byla opět popůjčována, stroj, nalejvání a rozdělovač běžela děvčata z Hrobců a Straškova. Díky tomu neseděly savce na mašině a do hadic šel místo vody i vzduch. Putovní pohár, který přivezla, už neodvezla.

Videa k tomuto výsledku

Otevřít toto video na Youtube.com.

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑