Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Lhenice, 1. kolo - Stimax cup

Štrbice - Krušnohorská liga10. 5. 2014 ve 13.00
~
  • Místo konání závodů: Lhenice
  • Datum konání: v neděli 4. května 2014 v 9.00

Stimax cup je závod jednotlivců na 60m, kde děti překonávají bariéru, za níž se sbírá hadice a překonává kladina, po – té se spojuje hadice a zapojuje do rozdělovače, dál vybíhají do cíle a připojí proudnici. Toto vše musí samozřejmě absolvovat v co nejkratším čase. Naše děti se této soutěže, která má 4 kola, zúčastňují poprvé a proto jsme nevěděli co vše můžeme čekat a jak silná je konkurence ve všech kategoriích. Vybráno bylo pouze 7 dětí a to tak aby byla obsažena každá věková kategorie, včetně dorostenců, kteé nemáme. Musím přiznat, že nikdo nečekal na první závod tak skvělé výsledky. Míla Šmejkal – 2. místo čas 14,44 -kategorie starší chlapci z 24 soutěžících Terka Opavová – 2. místo čas 15,16 -kategorie starší dívky z 22 soutěžících Ninuška Špittová – 10. místo čas 17,28 – kategorie starší dívky z 22 soutěžících Klárka Hudcová – 2. místo čas 17,16 – kategorie mladší dívky z 26 soutěžících Anička Hyšplerová – 6. místo čas 22,00 – kategorie mladší dívky z 26 soutěžících Anetka Šmejkalová – 12. místo čas 27,71 – kategorie mladší dívky z 26 soutěžících Véna Kühn – 4. místo čas 22,38 – kategorie mladší chlapci z 28 soutěžících Všem dětem patří gratulace za hezké výsledky a věřím, že po pár trénincích, které poctivě absolvují se zlepší a bude cinkat i nějaké to zlato :-).

Fotografie k tomuto závodu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑