Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Terezín, Technické disciplíny - Okresní soutěž

  • Místo konání závodů: Terezín
  • Datum konání: v sobotu 23. dubna 2016

Na tento závod se bohužel nepodařilo složit družstvo mladších žáků a tak nás reprezentovali jen žáci starší, kteří museli být doplněni o dva mladší, tak aby mohli vyběhnout. Musím uznat, že i v tomto složení se jim dařilo a po úspěšném CTIF se vrhli na požární útok. Ten měli krásně rozběhnutý, ale bohužel je zradila technika. Mašina se prostě rozhodla, že bude stávkovat :-( , ale i přes to všechno si zaslouží velkou pochvalu, protože se ctí disciplínu dokončili. A bramborová medaile je někdy taky dobrá :-). umístění: 4.místo

50,508514,1596

Fotografie k tomuto závodu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑