Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Nové Dvory - Boháček cup

Brozany, ZPV25. 9. 2016
~
  • Místo konání závodů: Nové Dvory
  • Datum konání: v sobotu 24. září 2016

Tohoto závodu se zúčastnilo družstvo dorostenek – v kategorii ženy, které v prvním kole obsadily krásné 3.místo, ale protože v tomto závodu dochází ve druhém kole k losování postů a holky měly trošku smůlu v rozlosování umístili se v konečném pořadí na 8.místě :) :) :) závodu se zúčastnily i děti, kterým se dařilo lépe a obsadily celkem 4.místo. Dále bylo složeno družstvo „Snů“ – kde soutěžili zástupci z Křešic, Lhenic, Brozan, Černoučku a Vědomic :) :) :) Toto družstvo běželo mimo soutěž :) :) :)

Přidejte komentář k tomuto závodu. Zatím 0 komentářů.

Sdílej na Facebooku

50,446614,1838

Fotografie k tomuto závodu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑