Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Klášterec nad Ohří - Krušnohorská liga

Brozany nad Ohří29. 5. 2010
~
Dušníky22. 5. 2010
 • Místo konání závodů: Klášterec nad Ohří
 • Datum konání: v sobotu 22. května 2010 v 10.00 až 14.00
 • Typ terčů: sklopné

Vytrénovaní z kempu v Bezděkově jsme okusili opět rovinatou dráhu slibující dobrý čas. Už od začátku to všechny týmy kazily a na bednu stačil čas okolo 19 vteřin. Solidní zajišťovák si dali kluci (19,06 s respektive 18,90 na pravém) a skončili za dvěma osmnáctkami ze Lhenic a Štrbic na třetím místě.

U děvčat soutěž probíhala obdobně, a tak i se zaváháním na zadku dala 21,61 (20,60 na levém), což také stačilo na třetí místo a domů jsme si z bohatě hodnocené Klášterecké soutěže přivezli double a dva poháry za třetí místa.

50,389613,1834

Výsledky družstva Muži

 • celkové umístění: 3. místo z 18 družstev
 • disciplína: útok na 3B
  • umístění v disciplíně: 3. místo
  • čas: 19,06,00 sekund (pravý terč 18,9,00 sekund)

Družstvo běželo ve složení: Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (béčkař), Ottová Tereza (košařka), Pála Milan (pravý proudař), Pelhřimovský Tomáš (nalejvač), Šmidt Václav (strojník) a Truchlý Milan (levý proudař).

Videa k tomuto výsledku

Otevřít toto video na Youtube.com.

Výsledky družstva Ženy

 • celkové umístění: 3. místo z 9 družstev
 • disciplína: útok na 2B
  • umístění v disciplíně: 3. místo
  • čas: 21,61,00 sekund (levý terč 20,6,00 sekund)

Družstvo běželo ve složení: Lenka Zemanová (SDH Chrášťany) (levý proud), Čížková Klára (nalejvačka), Fejfarová Nikola (košařka), Ottová Tereza (pravá proudařka), Řezníčková Miluše (béčkařka), Táboříková Zuzana (strojnice) a Truchlá Kateřina (rozdělovač).

Videa k tomuto výsledku

Otevřít toto video na Youtube.com.

Fotografie k tomuto závodu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑